Pieniądze nie są celem samym w sobie, ale stanowią środek do realizacji najbardziej ambitnych zamierzeń. Pozwalają lepiej żyć i spełniać swoje marzenia. Żeby jednak tak było, muszą być zainwestowane bezpiecznie. Jak to zrobić?

Ważna decyzja

Stając przed takim dylematem, bierzemy pod uwagę różne możliwości i scenariusze. Myślimy o lokacie w banku, inwestowaniu w nieruchomości, a może i wykupieniu udziałów w dobrze prosperującym podmiocie gospodarczym. Jest sporo możliwości, a to na co się zdecydujemy, zależy od tego, jakie mamy środki na koncie. Zawsze jednak istnieje pewne ryzyko, bo nikt nam nie zapewni wysokich zwrotów z inwestycji. Zaraz… Nikt? A może jednak?

P2P, czyli?

Odpowiedzią jest tutaj platforma P2P – fastinvest.com. P2P (z angielskiego peer-to-peer; równy z równym) oznacza sprawiedliwą, bezpośrednią relację pomiędzy użytkownikami – kredytodawcą oraz kredytobiorcą. Każdy może zostać osobą, która udziela pożyczek, nie ma bowiem wysokiego progu wejścia (minimalne wpłaty od 1 PLN). To bezpieczne inwestowanie, gdzie na spokojnie przelewamy środki wedle własnego uznania. Podobnie korzystają kredytobiorcy, którzy szybciej niż w banku mogą uzyskać potrzebne środki na różne cele.

Bez ryzyka

Oczywiście, w życiu są różne sytuacje, a więc zawsze istnieje ryzyko, że będziemy musieli przerwać inwestowanie. W tej sytuacji Fast Invest odkupuje taką inwestycję w ciągu jednego dnia, a to za sprawą Gwarancji Odkupu. Zdarzyć się też może, że kredytobiorca, któremu udzieliliśmy pożyczki, spóźnia się ze spłatą zobowiązań. Nie musimy się o to martwić, bo działa tu inny mechanizm – Gwarancja Dotrzymania Umowy, który pozwala nam spać spokojnie. Fast Invest pokrywa taką spłatę, niezależnie od innych czynników.

Podsumowując, widzimy, że inwestowanie z Fast Invest to wiele korzyści, a najważniejszą z nich jest to, że szybko i bezpiecznie można pomnażać pieniądze. Nie jesteśmy skazani na bank, który niechętnie udziela pożyczek, jak również oferuje niski zwrot z inwestycji. W Fast Invest zapewniane jest wysokie oprocentowanie – od 8% do 14% w skali roku. Tak dobre wyniki możliwe są dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii. Inteligentne systemy – informatyczne oraz finansowe ograniczają koszty do minimum, co sprawia, że szybciej i łatwiej można uzyskać zwrot z inwestycji. A co równie ważne – z Fast Inest każdy może zostać inwestorem. Uzupełnieniem tematu może być też artykuł Inwestowanie w pożyczki – czy to się opłaca?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here