Jakie cenne informacje znajdziesz w rankingu ubezpieczeń OC?

Szukając OC, nie daj się zwieść reklamom i chwytliwym hasłom. Liczą się konkrety, czyli ile naprawdę zapłacisz. Nieoceniony jest tu ranking ubezpieczeń OC, dzięki któremu dowiesz się, jaki będzie koszt OC komunikacyjnego i ubezpieczeń dodatkowych, ile możesz zaoszczędzić i jakie usługi otrzymasz w cenie.

Cena ubezpieczenia komunikacyjnego

Najważniejsza informacja w rankingu ubezpieczeń to oczywiście cena polisy. Jeżeli zdecydujesz się od razu na zakup polisy przez Internet, poznasz aktualną cenę i zyskasz nawet 15% rabatu na nią. Z czasem cena może ulegać zmianie, dlatego nie zwlekaj, jeśli znajdziesz naprawdę ciekawą ofertę. Istotne jest, od kiedy będzie obowiązywać ubezpieczenie, dlatego nie porównuj składek na długo przed datą wykupienia polisy.

Bezpłatne dodatki

Niektóre firmy oferują w ramach OC mini autocasco, NNW lub ubezpieczenia od wybranych zdarzeń – np. na wypadek kradzieży samochodu. Czasami jest to oferowane w ramach tymczasowej promocji, ważnej np. tylko kilka dni lub tygodni. Warto z tego skorzystać i mieć poszerzony zakres OC w niższej cenie.

ubezpieczenia oc ranking

Warianty autocasco w pakiecie z OC komunikacyjnym

Możesz od razu kupić pakiet AC i OC i uzyskasz lepszą ofertę. Ceny AC są bardzo różne, zależą nie tylko od firmy, ale i zakresu ochrony. AC mini obejmuje tylko np. kradzież pojazdu i szkodę całkowitą. Droższe warianty zapewniają większą ochronę pojazdu i kierowcy – np. zwrot kosztów naprawy, odszkodowanie za zniszczony bagaż, auto zastępcze itp.

Ubezpieczenie assistance w Polsce i za granicę

Dodatkowa ochrona przydaje się kierowcom często podróżującym poza miasto i za granicę. Z porównywarki ubezpieczeń samochodu https://porownywarka-oc-ac.pl/ dowiesz się, ile będzie kosztowało assistance w różnych wariantach. W niektórych przypadkach assistance możesz otrzymać w ramach OC bez dodatkowej opłaty, ale na ogół będzie to wersja podstawowa. Assistance to dobrowolne ubezpieczenie, a jego zakres i cena w każdej firmie są trochę inne.

NNW dla kierowcy i pasażerów

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków zagwarantuje Ci odszkodowanie, jeżeli będziesz sprawcą wypadku i doznasz obrażeń ciała. Dzięki temu otrzymasz np. zwrot kosztów leczenia czy dodatkową opiekę lekarską. Ubezpieczeniem objęty jest nie tylko kierowca, ale również pasażerowie.

Ranking ubezpieczenia OC – korzyści

Trudno skutecznie porównywać wszystkie oferty na rynku polis w różnych wariantach. W Polsce istnieje kilkadziesiąt towarzystw ubezpieczeniowych. Wszystkie stosują własne wyliczenia składek i mają różne oferty, w tym promocyjne – kiedy w danym okresie cena jest obniżona. Ranking ubezpieczeń OC pozwala w krótkim czasie znaleźć towarzystwa, które w danej chwili mają najlepsze warunki ubezpieczeń.

Dzięki rankingowi OC:

  • w kilka minut porównujesz ceny ubezpieczeń;
  • poznajesz zakres ochrony i dodatkowe pakiety oferowane przez firmy;
  • wiesz, gdzie możesz zaoszczędzić;
  • poznajesz aktualną i często ostateczną cenę polisy;
  • kupujesz OC przez Internet;
  • wiesz, że nie przepłacisz za OC.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here