Wybierz auto dostosowane do Twoich potrzeb

Od pewnego czasu zastanawiasz się nad zakupem samochodu? Po głowie chodzą Ci myśli, że przydałby Ci się nowy pojazd? Pierwsze auto, chęć zmiany na nowszy model, przeprowadzka, czy też powiększenie rodziny – ilu właścicieli aut, tyle powodów, niemniej jednak każdy powód jest dobry, aby zabrać się za poszukiwania wymarzonego auta. Niezależnie do motywacji warto zastanowić się nad naszymi potrzebami, oczekiwaniami oraz możliwościami. Oznacza to konieczność postawienia się przed odwiecznym dylematem; rynek pierwotny czy wtórny?

Czas oczekiwania w pierwszym przypadku jest obecnie znacznie wydłużony, z kolei możliwości rynku wtórnego są dość ograniczone, ponadto istnieje ryzyko, iż po czasie nie będziemy zadowoleni z zakupu. Czy jest zatem inne rozwiązanie, które pozwoli Ci cieszyć się autem, które spełnia Twoje kryteria w przystępnej cenie bez konieczności oczekiwania na nie miesiącami? Obecnie coraz większą popularnością cieszy się  leasing samochodu dla osób prywatnych. Tego typu rozwiązanie pozwala na optymalizację kosztów i oszczędność czasu. Przypomina abonament – przez określony umową czas użytkujesz auto płacąc w wygodnych miesięcznych ratach. Możesz wybierać spośród wielu różnych modeli producentów takich jak między innymi Volkswagen, Skoda czy Audi, a gdy okres umowy się skończy trzeba zwrócić auto do salonu. Sprawdź ofertę leasingu aut Skody na: https://kalkulator.vwbank.pl/skoda_leasing_niskich_rat.

Auto skrojone na miarę

Wśród dostępnych opcji znajdziesz zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze. Możesz wybrać auto nowe bądź z drugiej ręki, jednak dostępność i sposób finansowania niosą więcej korzyści niż klasyczny zakup pojazdu z salonu, skupu, bądź od osoby prywatnej. Dodatkową korzyścią jest brak konieczności spłacania całej wartości auta – Twoja rata to jedynie przewidywana utrata wartości auta w czasie trwania Twojej umowy oraz składka na ubezpieczenie auta. Reszta składowych jest dobrowolna i zależy tylko od Ciebie. Możesz  dodatkowo zmniejszyć wysokość swojej raty ustawiając poszczególne parametry takie jak między innymi: roczny limit kilometrów, liczba rat czy wysokość wkładu własnego. Ile wkładu własnego musisz przygotować? Decydując się na ten sposób finansowania auta nie musisz posiadać wkładu własnego, co wyklucza mozolny proces zbierania na auto. Wartość wkładu własnego to przedział od 0 do 30% wartości auta.

Kalkulator leasingu na https://www.vwfs.pl/ pomoże Ci znaleźć najlepszą opcję.

Możesz postawić na auto klasyczne, bądź z napędem elektrycznym.

Wybierz auto dostosowane do Twoich potrzeb. Jeśli potrzebujesz dodatkowych opcji takich jak  dodatkowe wyposażenie auta, specjalne opcje, ubezpieczenie na życie czy ubezpieczenie straty finansowej GAP zaznacz to przy składaniu wniosku. Decydując się na finansowanie auta z kredytem nowoczesnym możesz liczyć na błyskawiczną decyzję kredytową. Otrzymasz ją nawet w ciągu 60 minut bez wychodzenia z domu, a umowę podpiszesz bezpośrednio u dealera podczas wizyty w salonie. Jeśli zdecydujesz się na stacjonarne wypełnienie wniosku cały proces finansowania auta możesz zrealizować nawet w trakcie jednej wizyty.

Finansowanie zakupu auta

Wybierając kredyt nowoczesny możesz zdecydować się na umowę trwającą dwa, trzy lub cztery lata. pozwala to na łatwiejszą wymianę auta, gdy zmienią się Twoje potrzeby lub preferencje. Brzmi obiecująco?  Na stronie możesz zapoznać się także z bogatym wachlarzem dodatkowych opcji takich jak Program Car Protect, który obejmuje profesjonalne wsparcie serwisowe na terenie Polski i Europy bez limitu kilometrów. Możesz z niego skorzystać nawet do 10 roku eksploatacji pojazdu. Inną przydatną opcją może okazać się pakiet komunikacyjny dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości – pakiet ubezpieczeń zawierających  OC, AC NNW czy pakiet Assistance od renomowanych Towarzystw Ubezpieczeń możesz wybrać dla dowolnego modelu spośród listy obsługiwanych marek grupy Volkswagen. Odwiedź stronę internetową, aby zapoznać się z pełną ofertą i znaleźć opcję idealnie odpowiadającą na Twoje potrzeby i oczekiwania. Możesz liczyć również na wsparcie naszych konsultantów, którzy wyjdą im naprzeciw i zaproponują najlepsze rozwiązanie, które pozwoli Ci cieszyć się nowym samochodem już dziś.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here