Wynajęcie wózka widłowego krok po kroku

Wózki widłowe są niezbędnymi pojazdami do sprawnego i szybkiego magazynowania towarów. W związku ze swoimi wszechstronnymi funkcjami znalazły swoje miejsce w logistyce magazynowej. Wózki widłowe można spotkać w niemal każdej fabryce, magazynie, czy centrum dystrybucyjnym na całym świecie. Jak się okazuje, nie trzeba kupować całej floty, by cieszyć się wózkami widłowymi w swojej firmie.

Wiele firm, które rozważają nabycie wózków widłowych do codziennej pracy, nie zdaje sobie sprawy, że od wielu lat możliwe jest szybkie i sprawne wynajęcie wózka widłowego. Jezdniowe wózki podnośnikowe można wypożyczyć zarówno na kilka dni, jak i długoterminowo. Przedsiębiorcy zainteresowani tego rodzaju usługami, mogą przebierać w wielu ofertach.

Wynajem wózków widłowych i nie tylko

Jak się okazuję, oferta wynajmu wózków widłowych jest naprawdę spora. Na rynku nie brakuje przedsiębiorstw, które zajmują się sprzedażą, a także krótko- i długoterminowym wynajmem wózków widłowych. W gronie tego rodzaju firm, znajdują się przedsiębiorstwa handlujące tego rodzaju pojazdami, jak również bezpośredni producenci wózków widłowych.

Analizując dostępne oferty, można dojść do wniosku, że firmy poszukujące maszyn do sprawnej i szybkiej logistyki magazynowej, a konkretnie efektywnego magazynowania oraz transportu bliskiego różnego rodzaju towarów, mogą wybrać m.in. wynajem wózków widłowych z napędem elektrycznym, wynajem wózków widłowych z klasycznym silnikiem spalinowym diesla, wynajem wózków widłowych benzynowych, wyposażonych w instalację gazową (wózki widłowe z LPG), jak również ładowarki teleskopowe.

Co więcej, przedsiębiorstwa poszukującej specjalnych pojazdów, które umożliwiają stabilną pracę w każdych warunkach, mogą z powodzeniem znaleźć oferty wynajmu wózków wysokiego podnoszenia, wynajmu (zarówno krótkoterminowego, jak i długoterminowego) wózków widłowy niskiego podnoszenia, wynajmu podestów ruchomych czy pozostałych wózków i ciągników.

Przykładowe ceny wynajmu wózków widłowych

Istnieje spora rozbieżność w cenach wynajmu wózków widłowych, w zależności od marki, modelu, a także rodzaju konkretnego wózka widłowego. I tak, za elektryczny wózek widłowy o udźwigu 4,5 tony, baterią 80V w stanie nowym, trzeba będzie zapłacić średnio 2 000 złotych tygodniowo. Z kolei koszt wynajmu wózka widłowego z napędem diesla (wózek widłowy o udźwigu 2 ton), wynosi 1 000 złotych za tydzień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here