Co to jest Bizagi Modeler

Bizagi modeler jest niezwykle popularną w ostatnich latach aplikacją, która umożliwia tworzenie bardzo skomplikowanych diagramów.

Czym jest Bizagi Modeler?

We współpracy z Bizagi Automation oraz Bizagi studio powstała rozbudowana platforma, dzięki której jest możliwe nawet modelowanie i uruchamianie systemu, który wspomaga procesy biznesowe. Jest to bardzo duże ułatwienie dla przedsiębiorców, dlatego jak najbardziej warto korzystać z nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Wszystko co trzeba zrobić to wejść na oficjalną stroną internetową producenta i założyć konto. Następnie wystarczy pobrać aplikację na swój komputer i zacząć korzystać z programu. Nie jest to dosyć skomplikowane, dlatego nawet osoby mało doświadczone i początkujące, nie powinny mieć z tym większych problemów. Warto zwrócić uwagę na fakt, że Bizagi modeler jest dostępny w wersji płatnej oraz darmowej. Wielu użytkowników korzysta z wersji darmowej w celu przetestowania możliwości programu, a następnie przesiada się na wersję płatną.

Funkcje programu

Należy mieć na uwadze fakt, że funkcje programu w wersji darmowej są mocno ograniczone. Nie zmienia to jednak faktu, że początkujący adepci mapowania powinni być usatysfakcjonowani taką wersją programu. Dostępne jest na przykład nielimitowane użycie programu przez jednego użytkownika oraz intuicyjny i prosty interfejs. Możliwe jest nawet publikowanie stworzonej dokumentacji procesowej w różnych formatach, takich jak Word, Excel oraz PDF.

Wersje programu

Płatna wersja programu jest oczywiście zdecydowanie bardziej rozbudowana, ale skorzystają z niej głównie doświadczeni użytkownicy. Główną różnicą jest większa pojemność repozytorium, która może wynosić nawet 1 TB oraz możliwość podglądu historii zmian. Występuje również taka funkcja jak możliwość udostępniania diagramów dla znajomych. Narzędzie Bizagi Modeler ułatwi przede wszystkim tworzenie wymagań funkcjonalnych pod nowe systemy. Przed wdrożeniem CRM lub ERP warto wykonać mapowanie. Można w ten sposób także tworzyć procesy, które ułatwiają pracę zdalną. Bizagi model pozwala też przygotować jasno określony metody postępowania w przypadku wystąpienia określonych zdarzeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here