E-kantory są bardzo korzystnym narzędziem w rękach graczy walutowych. Z jednej strony można z nich korzystać wszędzie a z drugiej – pozwalają na zwiększanie przychodów, bez konieczności oglądania się na spread. Mimo tych wielu zalet, e-kantory również należy monitorować. Podobnie jak każdy inny podmiot na rynku walutowym, również i one podlegają prawom rynku.

Kantorbox.pl – proste narzędzie do monitorowania e-kantorów

Przykładem ciekawej porównywarki ofert e-kantorów jest Kantorbox. Po wejściu na https://kantorbox.pl/ użytkownik ma od razu dostęp do szeregu kryteriów, według których są definiowane kantory internetowe w Polsce. Od razu po wejściu na witrynę główną porównywarki widać, że nie jest to aplikacja dla nieostrożnych Klientów. Pod wieloma względami różni się ona od konkurencyjnych rozwiązań, oferujących dostęp do danych dotyczących kantorów internetowych.

Co nowego wnosi Kantorbox?

Po wejściu na https://kantorbox.pl zauważymy, że w oknie porównywarki nie ma wyłącznie kryteriów cenowych. Wręcz przeciwnie – porównywarka oferuje nam możliwość wyszukiwania konkretnych ofert również pod względem tak istotnych czynników, jak chociażby kapitał zakładowy e-kantoru, kosztach przelewów do innych banków, czy też czas działania na rynku. Jednym słowem, uzyskujemy dostęp do rzetelnej porównywarki, która pod względem merytorycznym znacznie przewyższa konkurencję.

Nie tylko porównywarka!

Kantorbox to nie tylko porównywarka ofert e-kantorów. Wręcz przeciwnie – to również kompleksowe źródło wiedzy na temat samych e-kantorów i obrotu walutami w Sieci. Jeśli np chcecie sprawdzić 8 najpopularniejszych tekstów kantorowych na kantorbox.pl, koniecznie wejdźcie na stronę https://kantorbox.pl/8-najpopularniejszych-tekstow-kantorowych-na-kantorboxpl i sprawdźcie, o co najczęściej pytają potencjalni użytkownicy systemu e-kantorów. Te zestawienie będzie również doskonały źródłem wiedzy dla tych wszystkich osób, które chcą rozpocząć obrót walutami przez internet, ale nie do końca wiedzą o co w tym wszystkim chodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here