To pytanie zadaje sobie wiele osób, wyjeżdżających do pracy za granicę. W jaki sposób przesyłać rodzinie pieniądze, płacić rachunki czy spłacać kredyt? Najprostszym rozwiązaniem wydaje się bank. Często jednak nie jest to wcale najlepsze rozwiązanie. Banki, podobnie jak kantory stacjonarne, korzystają ze sztywnych tabel kursów walut, które zwykle nie są dla nas korzystne. Różnice spreadów między nimi a kantorami internetowymi sięgają nawet kilkudziesięciu groszy! Choć wydaje się, że to niewiele, przy dużych lub częstych wymianach niższy spread pozwala jednak sporo zaoszczędzić.

Jak więc najkorzystniej wymieniać pieniądze? Jeżeli chcemy uniknąć opłat za przewalutowanie, marży banku i niekorzystnego kursu, najlepszym rozwiązaniem będzie kantor internetowy. Czynny przez całą dobę, każdego dnia tygodnia, pozwala na wymianę z dowolnego miejsca na świecie. Bez poszukiwania banku, przemieszczania się z gotówką po mieście. Pieniądze trafiają na wskazane konto zazwyczaj w ciągu 15 minut. W ten sposób możemy przelać środki na konto rodziny, spłacić kredyt czy uregulować rachunki w kraju. Wszystkie płatności jesteśmy w stanie załatwić sami, z dowolnego miejsca na świecie. Nad bezpieczeństwem transakcji czuwa sztab wyspecjalizowanych ekspertów, a także systemy zabezpieczeń, które znamy z bankowych serwisów transakcyjnych.

Kantor internetowy Fritz Exchange daje możliwość negocjacji ceny przy wymianach powyżej 10 tysięcy euro. Przygotował również specjalną, dedykowaną firmom ofertę. O wysoką jakość świadczonych usług dbają nie tylko specjaliści z Biura Obsługi Klienta, ale także traderzy i doradcy ds. rynków finansowych.

Wymiana walut w kantorze internetowym to duża oszczędność czasu i pieniędzy. Pozwala zaoszczędzić nawet 6% wymienianych środków! Jednocześnie jest bezpieczna i wygodna. Wymiany można dokonać bez stresu, problemów językowych i ukrytych opłat. Obsługa transakcji jest prosta i intuicyjna, a jedyne czego potrzebujemy to urządzenie z dostępem do Internetu. Pracując za granicą, możemy z łatwością zarządzać swoimi finansami w kraju. To również korzystne rozwiązanie dla firm, które dokonują transakcji w walucie i osób, spłacających kredyty walutowe. Przy płatnościach wieloletnich, jakimi są kredyty hipoteczne, jesteśmy w stanie sporo zaoszczędzić – w skali roku może to być około tysiąca złotych!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here